O nas

Od lat organizujemy wyjazdy operowe i teatralne na najciekawsze spektakle w Polsce i na świecie.

Nasze imprezy mają ekskluzywny charakter. Projektowane są z myślą o wymagających Klientach, pragnących uczestniczyć  w międzynarodowych wydarzeniach kultury wysokiej.

Głównym punktem programu jest zawsze opera lub balet, a po przedstawieniu uroczysta kolacja lub obiad. Jest to czas na rozmowy i wymianę opinii po obejrzanej inscenizacji. 

Dyskusjom muzycznym przewodzi Sławomir Pietras, dyrektor teatrów operowych w Polsce, nasz stały uczestnik. Niejednokrotnie do naszych spotkań dołączają gwiazdy polskiej opery, występujące w oglądanych przez nas spektaklach. Mieliśmy przyjemność gościć m.in. Aleksandrę Kurzak, Piotra Beczałę, Mariusza Kwietnia, Artura Rucińskiego, Andrzeja Dobbera, Sylwestra Kosteckiego.

Każdorazowo precyzyjnie przygotowany program turystyczny zapewnia Uczestnikom pełen komfort zwiedzania tak, aby bez pośpiechu delektować się atrakcjami miasta czy regionu. Starannie dobrane, 4* lub 5* hotele zawsze znajdują się w ścisłym centrum.

Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą i znajdź miejsce, w którym przeżyjesz emocjonujące, niezapomniane wydarzenia kulturalne      w Polsce i innych zakątkach świata.

Organizujemy również wyjazdy indywidualne według życzeń Klienta.

Młodzież natomiast zapraszamy do udziału w bardzo ciekawym obozie dziennikarskim „Potęga Prasy”, który organizujemy od 27 lat w Rewalu, pod patronatem tygodnika „Angorka”. Młodzi adepci dziennikarstwa podczas
16-dniowego turnusu spotykają znanych dziennikarzy, tworzą gazetę „Rewalacje”, drukowaną i rozprowadzaną wśród turystów. Prowadzą też audycje radiowe w rozgłośni „RewalStacja”, mającej zasięg w całej okolicy Rewala oraz przygotowują materiały do telewizji internetowej TeVa Rewal.
Uczestnikami naszych obozów byli m.in. znani dziś dziennikarze Tamara Pawlik i Radomir Wit.

Znasz li ten kraj…Zachęcamy do zajrzenia do naszej zakładki Wczasy Krajowe. Oferujemy pobyty w ośrodkach o zróżnicowanym standardzie w górach i nad morzem.